Montpellier De Tulbagh Hotel
-33.274945, 19.116227
$$$$|Lihat di petaTulbagh,
Afrika Selatan|
58 foto
199MYR
58 foto
58 foto
58 foto
58 foto
58 foto
Montpellier De Tulbagh Hotel
$$$$
Gambaran keseluruhan
Hanya 25 minit berjalan kaki dari pusat bandar Tulbagh, Montpellier De Tulbagh Hotel mempunyai bilik-bilik dengan pemandangan bukit.
Lokasi
Museum House adalah kurang dari 2.4 km jauhnya. Pusat bandar juga berjarak 3 km jauhnya. Tempat ini memberikan akses langsung ke Earthquake Museum.
Lapangan terbang Antarabangsa Cape Town mudah dijangkau, ia terletak 95 km jauhnya.
Bilik-bilik
Cerek elektrik dan tandas berasingan disediakan di dalam bilik. Setiap bilik mempunyai bilik mandi dengan tab mandi dan tuala.
Makan & Minum
Ia menyajikan sarapan Inggeris penuh setiap hari di hotel.
Santai & Perniagaan
Para tetamu boleh bersantai di sebuah kolam renang luaran Para tetamu boleh menikmati aktiviti seperti berkanu, mendaki dan berbasikal.
Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 14:00-17:00
dari 07:00-10:00
Kemudahan
Parkir Awam mungkin di tapak secara percuma.
Internet tanpa wayar boleh didapati di secara percuma.
Maklumat lain
Sarapan
Sarapan penuh dihidangkan pada harga ZAR 120 setiap orang sehari.
Kanak-kanak & katil tambahan
Tiada katil tambahan disediakan di dalam bilik.
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan.
Bangunan
Bilangan bilik:32
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!
Bilik dan ketersediaan
44 foto
Bilik ratu
-
Saiz bilik:
16 m²
-
Pilihan tempat tidur:1 Katil kelamin
-
Pemandangan taman
-
Tab mandi
butiran bilik +
55 foto
Bilik ratu
-
Saiz bilik:
20 m²
-
Pilihan tempat tidur:1 Katil kelamin
-
Pancuran
butiran bilik +
44 foto
Bilik ratu
-
Saiz bilik:
16 m²
-
Pilihan tempat tidur:2 Single beds
-
Pemandangan gunung
-
Tab mandi
butiran bilik +
Tunjukkan 10 lebih banyak jenis bilikKurangkan
Maklumat penting tentang Montpellier De Tulbagh Hotel
| 💵 Harga bilik terendah | 199 MYR |
| 📏 Jarak ke pusat | 2.3 km |
| ✈️ Jarak ke lapangan terbang | 112.3 km |
| 🧳 Lapangan terbang terdekat | Lapangan Terbang Antarabangsa Cape Town, CPT |
Lokasi
Alamat
Alamat telah disalin.
Twee Jonge Gezellen Road Tulbagh,
Tulbagh,
Afrika Selatan,
6820
,Western Cape
Paparan peta
Twee Jonge Gezellen Road Tulbagh,
Tulbagh,
Afrika Selatan,
6820
,Western Cape
- Mercu tanda bandar
- Berdekatan
- Hotel berhampiran
Landmark
Old Town Tulbagh
2.2
km
Landmark
Montpellier Wine Estate
810 m
Gereja
Historic Graveyard
2.5
km
Landmark
Saronsberg Wine Cellar
3.2
km
Muzium
Earthquake Museum And Tourism Bureau
2.6
km
Landmark
Dutch Reformed Church Tulbagh
2.4
km
Landmark
Maker's Mark
2.2
km
Landmark
Bain's Barn
2.3
km
Landmark
Paddagang Restaurant
2.3
km
Landmark
Nederduitse Gereformeerde Kerk Tulbagh
2.3
km
Landmark
Saronsberg Teater
2.4
km
Landmark
Museum House
2.4
km
Landmark
Old Mission Church
2.4
km
Landmark
Tulbagh Nature Reserve
2.5
km
Landmark
Detour Bike Shop
2.5
km
Landmark
Kismet Kamal Art Gallery & Tholo Crafts
2.5
km
Landmark
De Oude Kerk Museum Tulbagh
2.5
km
Ladang
Murludi Farm
2.6
km
Landmark
De Oude Church
2.6
km
Landmark
Jayson Augustyn-Clark
2.6
km
Landmark
Waterfall Hiking Trails
2.6
km
Landmark
Drostdy Hof Wines
2.6
km
Landmark
Saronsberg Winery
3.2
km
Landmark
Tulbagh Local Nature Reserve
2.6
km
Landmark
St. Peter's Chapel
2.8
km
Landmark
Oude Kerk Volksmuseum
3.0
km
Winery
Saronsberg
3.2
km
Landmark
Drostdy Hof
3.7
km
Landmark
De Oude Drostdy Museum
3.5
km
Muzium
De Oude Drostdy
3.7
km
Tulbagh
Montpellier Wine Estate
70 m
Ulasan untuk Montpellier De Tulbagh Hotel
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
SOALAN LAZIM tentang Montpellier De Tulbagh
Apakah lapangan terbang yang paling hampir dengan Montpellier De Tulbagh?
Montpellier De Tulbagh terletak 115 km jauhnya dari Antarabangsa Cape Town.
Adakah sarapan sudah termasuk dalam harga bilik di Montpellier De Tulbagh?
Ya, sarapan pagi Inggeris penuh disertakan sudah termasuk dalam harga Montpellier De Tulbagh. Untuk pengesahan butiran, sila hubungi kakitangan hotel.
Berapakah yuran pembatalan yang dikenakan oleh Montpellier De Tulbagh Hotel?
Montpellier De Tulbagh Hotel ini membenarkan pembatalan percuma.
Pada pukul berapa saya boleh mendaftar keluar di Montpellier De Tulbagh Hotel?
Anda boleh mendaftar keluar Montpellier De Tulbagh Hotel dari 08:00 hingga 10:00.
Berapa jauhkah Montpellier De Tulbagh Hotel terletak dari pusat bandar?
Pusat bandar berada 3 km jauhnya dari Montpellier De Tulbagh Hotel.
Berapakah harga sarapan pagi di Montpellier De Tulbagh Hotel?
Tetamu Montpellier De Tulbagh Hotel boleh menikmati sarapan secara percuma.
Adakah terdapat internet percuma di Montpellier De Tulbagh Hotel?
Ya, internet ditawarkan secara percuma di Montpellier De Tulbagh Hotel.
Bolehkah saya meninggalkan kereta saya di tempat letak kereta Montpellier De Tulbagh Hotel secara percuma?
Ya, tempat letak kereta percuma secara percuma ada disediakan di Montpellier De Tulbagh Hotel .
Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Montpellier De Tulbagh Hotel?
Tetamu Montpellier De Tulbagh Hotel boleh mengunjungi mercu popular Montpellier Wine Estate yang berdekatan.
Apakah harga tempahan bilik di Montpellier De Tulbagh Hotel?
Harga di Montpellier De Tulbagh Hotel bermula daripada $59.
Apa jenis-jenis bilik yang Montpellier De Tulbagh Hotel tawarkan?
Montpellier De Tulbagh Hotel menawarkan jenis bilik seperti Loft, Bilik keluarga raja dan Chalet satu-bilik tidur.